fbpx

Very Cool Omas Funk Vol3VERY COOL PEOPLE un Trio Limonāde: Very Cool Omas Funk vol.3

7. decembrī klubā Omas Briljants (Audēju ielā 7) notiks pēdējais šajā gadā pasākums „Very Cool Omas Funk“, kurā  jazz/funk apvienība VERY COOL PEOPLE apvienosies spēkiem ar lielisko vokālo trio Limonāde (Kristīne Tkačuka – vokāls, Ieva Katkovska – vokāls, Iluta Valtere Violeta – vokāls).

Šim koncertam puiši un meitenes gatavo speciālu muzikālu programmu, kur būs dzirdamas jaunas kompozicijas, klasiski fanka un popa skaņdarbi un jau dzirdēti abu mākslinieku skaņdarbi pavisam citā skanējumā, sapludinot VCP mūziku un trio Limonāde brīnešķīgos vokālus, vēl nedzirdētā muzikālā piedzīvojumā.

 

Šis jau būs trešais koncerts no koncertu sērijas „Very Cool Omas Funk“, pirmajos divos pasākumos kopā ar Very Cool People jau uztājušies, dziedātājs Ralfs Eilands, kā arī reperi Edavārdi un Ansis Kolmanis.

“Very Cool Omas Funk” koncertu serija ir kļuvusi par populāru notikumu Rīgas naktsdzīvē, kurš vieno cilvēkus ar visdažādāko muzikālo gaumi, jo šajos pasākumos ir dzirdams visneiedomājamāko mūzikas žanru mikslis. Uz otro „Very Cool Omas Funk“ koncertu, klubs bija pārpildīts un daudzi mūzikas mīļotāji bija spiesti koncertu noklausīties no blakus zāles, tāpēc mākslinieki aicina ierasties uz koncertu laicīgi, jo pasākuma norises vietā – vietu skaits ir ierobežots.

Very Cool People feat. trio Limonāde @ Omas Briljants(Audēju ielā 7).  Elvijs Grafcovs – ģitāra, Kārlis Vanags – sax, Māris Vitkus – ērģeles, Valters Sprūdžs – bass; Mārtiņš Linde – bungas.  Un īpašais viesi trio Limonāde: Kristīne Tkačuka – vokāls, Ieva Katkovska – vokāls, Iluta Valtere Violeta – vokāls.

IEEJA: BRĪVA SĀKUMS: 21:00

Neliels ieskats pirmajā VERY COOL OMAS FUNK pasākumā, kur VCP mērojās spēkiem ar Ralfu Eilandu:

Pasākumu atbalsta:

Riga_Radio_logo

md-logo

draugiem_logo_h

Easyget logo