fbpx

Very Cool People nominated for an influential Eurosonic 2019 music showcase!
Latvian Radio 5 Pieci.lv has nominated a Latvian jazz band Very Cool People for the prestigious musical life event Eurosonic Noorderslag. Eurosonic is one of the most significant indoor music festivals in Europe. It’s an opportunity for young musicians from European countries to address international audiences and introduce themselves to professionals in the music industry, as well as participate in valuable workshops and build new contacts.
Very Cool People will perform at ESNS on Thursday January 17, 2019 from 22:50 to 23:35, the concert venue will be Vrijdag Main.
The group will go to Eurosonic with its new album material (the new album is scheduled to be released in February 2019), the band has already released the first single from the album We We Have Dance, which also includes Kristine Praulina:

Very Cool People izvirzīti dalībai ietekmīgajā Eurosonic mūziķu skatē!

Latvijas Radio 5- Pieci.lv prestižajam mūzikas dzīves notikumam Eurosonic Noorderslag ir nominējis latviešu džeza grupu Very Cool People. Eurosonic ir viens no ievērojamākajiem jaunās mūzikas iekštelpu festivāliem-konferencēm Eiropā. Eiropas valstu jaunajiem mūziķiem tā ir iespēja uzrunāt starptautiskas auditorijas un iepazīstināt ar sevi mūzikas industrijas profesionāļus, kā arī piedalīties vērtīgos semināros un dibināt jaunus kontaktus.
Very Cool People uzstāsies prstižajā ESNS 2019. gada 17. janvārī ceturdien 22:50 līdz 23:35, koncerta norises vieta būs “Vrijdag Main”. Uz Eurosonic grupa dosies deviņu cilvēku sastāvā, kur pamatsastāvam pievienosies arī kāds no jaunā albuma iekļautajiem viesmāksliniekiem.
Grupa dosies uz Eurosonic ar sava jaunā albuma materiālu (Jauno albumu gurpa plāno laist klajā 2019. gada februārī) līdz šim grupa jau laidusi klajā pirmo singlu no šī albuma We Should Dance, kurā piedalās arī Kristīne Prauliņa:

Oktobra skāumā grupa laidīs šī albuma otro singlu, kurā ar Very Cool People piedalās viesmākslinieki, kuru vārdus šobrīd grupa vēl nepublicē.
“Esam ļoti pateicīgi par mūsu izvirzīšanu šajā prestižajā Eurosanic šovkeisā pārstāvēt Latviju. Līdz šim visi šovkeisi, kuros esam piedalījušies ir vainagojušies ar panākumiem un vairāku tūru un koncertu iespējām, piemēram, pēc “Tallin Music Week 2015” koncertējām Igaunijā vairākos festivālos un Krievijā, pēc uzstāšanās “Mama Jazz 2017″ showcase vainagojās ar 7 koncertu tūri apkārt Dienvidkorejai, kā arī vairākiem koncertiem Lietuvā un Ungārijā. Tā kā strādāsim arī šoreiz pie tā, lai mūsu dalība Eurosonic vainagotos ar panākumiem” tā par gaidāmo dalību Very Cool People vadītājs Elvijs Grafcovs
“Eurosonic ir gada svarīgākais jaunās populārās mūzikas notikums Eiropā. Domāju, ka uzstāšanās tajā ir obligāts pasākums ikvienam mūziķim, kurš cer izveidot starptautisku karjeru! To apmeklē visu svarīgāko Eiropas mūzikas festivālu pārstāvji un tieši konferences skatēs viņi izvēlas labākās jaunās grupas savām festivālu programmām. Šeit sācies daudzu mūziķu ceļš pie visas pasaules klausītājiem, sākot no Adeles un The XX, beidzot ar mūsu pašu kaimiņiem Ewert And The Two Dragons. Pieci.lv to redz kā iespēju virzīt Eiropas mūzikas tirgum tās latviešu grupas, kuras noteikti var konkurēt ar Eiropas kolēģiem,” stāsta mūzikas producents un Pieci.lv mūzikas redaktors Rūdolfs Budze jeb DJ Rudd.