ALBUM REVIEWS

Very Cool People, le funk made in Lettonie! (April 2017)

Funk★U reçoit rarement du courrier provenant de Lettonie. Surprise ! Funkology, l’album en public du collectif jazz-funk Very Cool People enregistré en 2015, ne se contente pas de reproduire les schémas du genre dans des compositions sans relief, mais choisit de réinterpréter avec ingéniosité et énergie les standards de Parliament-Funkadelic, The Meters, Stevie Wonder, Tower of Power, Curtis Mayfield et James Brown.

“Enregistrer cet album était une expérience formidable !”, commente le guitariste de Very Cool People Elvijs Grafcovs. “Nous avons joué la musique des maîtres du funk en compagnie de nos chanteurs lettons préférés et c’était un rêve de se produire dans des festivals en plein air avec un groupe de 15 musiciens.” Enthousiaste, redoutablement exécuté et disposant d’une sélection particulièrement choisie (“You and Your Folks, Me and My Folks” de Funkadelic, “What Is Hip” de Tower of Power,  “Mighty Mighty” de Curtis Mayfield…), Funkology compile le meilleur des six concerts-hommage de Very Cool People aux géants du groove.

Thank you for lettonie be myself !

by Funk★U Magazine www.funku.fr 2017 April

FHM (November 2015)
Viens pašmāju supermegaprojekts, kas vēltīts funk mūzikas skaņu popularizēšanai. VCP džeki pieaicinājuši talkā i instrumnetālistus, i dziedātājus, radot milzu ballītes sastāvu, kas izpilda funk leģendu repertuāru. Visu vārdus abos gadījumos šeit nenosauksi, tāpēc izcelsim pašu grupas stūrmani Elvijsu Grafcovu, Kristīni Prauliņu, Aiju Vītoliņu un Ralfu Eilandu. Šis ir koncertalbums, kam būtu jāpiešķir zvaigžņots ordenis par tautas izglītošanu. Un Ballīti.

Grūvs ar Tevi: Hit it & Quit it 5/5 by FHM November 2015

Neatkarīgā Rīta Avīze (November 2015)
Aprīļa beigās pašmāju jestrā fanka apvienība Very Cool People ierakstija TV24 studijā – nu taustāmā formātā ir pieejams šo radību rezultātā tapušais koncertalbums. Tajā ir dzirdami arī koncertā uzstājušies viesmākslinieki, turklāt katram no viņiem ticis tāds kā cikls ar slavenu funk izpildītāju dziesmām. Evilenai Protektorei ticis Parliament repertuārs, Dinārai Rudānei ar mutes ermoņiku guru Oskaru Stolsi-Semerovu – Stīvijs Vonders, Kristīnei Prauliņai – The Meters, Jānim Stībelim uzticēts Tower Of Power gabals, Aija Vītoliņa izpaužas Kērtisa Meifilda garadarbos, ber PeR līderis Ralfs Eilands līksmo pie Džeimsa Brauna mūzikas. VCP pamatsastāvam, kurš jau tā ir piecgalvains, piespēlē vēl četri mūziķi – iespaidīgi! Šis albums patiks arī tiem, kam citādos apstākļos funk diez ko neietu pie dūšas – improvizācija un individuālā meisterība augstākajā līmenī. Nu jā, vajadzēja to raudzīt klātienē – ģitārista Elvija Grafcovs, basista Valtera Sprūdža un pūšamo instrumentu sekcijas teicamais darbs tad būtu novērtējams krietni labāk, taču vienalga, to var klausīties ar patikšanu. It īpaši tas attiecas uz 1. Give Up The funk, Hit it & Quit, You And Your Folks, Me And My Folks, ko izpilda Evilena.

Neatkarīgā Rīta Avīze 19. novebris

Veto Magazine Nr24 (December 2012)

Pirmais salīdzīnājums, kas nāk prātā, klausoties šo ierakstu – „klišejisks“. Albums tiešām ir kā skaists skaņu celiņš iktdienas rosībai. Lai arī diezgan novalkāts, salīdzinājums nav negatīvs. Albums izskan pārsteidzoši ātri. Kā labam ierakstam raksturīgi, tas spēj pārņemt klausītāju, pilnībā ievadot to savā pasaulē, un to vispārliecinošāk paveic saksafons, kura vadībā notiek piepildīts grūva brauciens pa jazz-funk maršrutu.Šis ir otrais Very Cool People albums, kas turpina iepriekšējā albumā radīto muzikālo noskaņu, šoreiz gan iztiekot bez viesvokāliem. Instrumentālās spēles baudijums. Skaisti un dzīvespriecīgi.

By Ainārs Rūsiņš (Veto Magazine Nr24, December 2012)

Jazz Music LV (November 2012)
Klausoties grupas VERY COOL PEOPLE mūziku rodas sajūta, ka dzīve ir mūžīgi svētki, aizrautīga rotaļa un izklaidēšanās draugu lokā. Un kā nu ne, – raugoties tēmu autora un ģitārista Elvija Grafcova vienmēr smaidošajā sejā, varam viņu tikai apskaust par vienmēr labo garastāvokli. VERY COOL PEOPLE savā jaunākajā albumā „CRUISING IN THE TROLLEY” turpina sajaukt kopā fanku un džezu ar blūza elementiem HAMOND ērģeļu mērcē, šoreiz kā filozofisko ieraksta koncepciju izvēloties 19. trolejbusa maršrutu un dzīvu, koncertiem atbilstošu skanējumu.
Grupa nenodarbojas ar „velosipēda izgudrošanu”, jo sen jau ir sapratusi, ka publikas lielākā daļa vienmēr gaida izklaidi. Patiesībā spēlēt to, kas pašam patīk, vienlaicīgi izklaidējot publiku, nav vienkāršs uzdevums. VERY COOL PEOPLE ir atradusi savas formulas, kā to paveikt. Un tās ir: spēcīga ritma grupa, izteiksmīgi „rifi”, laba skaņa un muzikālā dinamika. Otrs, jau dziļāks slānis, ir aizrautīga, izsmalcināta improvizācija un savstarpējā saspēle. Latvijā nav nemaz tik daudz tādu grupu, kuras uzdrošinātos ierakstus veikt vienlaicīgi spēlējot ne tikai pilnā, bet pat paplašinātā sastāvā, kas atgādina nelielu bigbendu. Pieaicinātā pūtēju grupa (Māris Jēkabsons, Oskars Ozoliņš un Nauris Strežs), papildinot grupas skanējumu ar Ritvara Garozas aranžējumiem, ir krietni palielinājusi mūzikas dinamiskā skanējuma kontrastus. Albumā iekļautas astoņas kompozīcijas, kuras pēc veco amerikāņu džezistu parauga jau ir izauklētas un noslīpētas neskaitāmos koncertos, tādēļ to ieskaņošana studijā ir paveikta īsā laikā. Skaņdarbu aranžējumi ir smalki izstrādāti, ar īpašām, kā jau tas džeza mūzikai raksturīgs, atstātām improvizācijas vietām. Visvairāk ar „zolēšanu” nodarbojas ģitārists Elvijs Grafcovs, saksofonists Toms Rudzinskis un taustiņērģelnieks Māris Vitkus, tomēr arī basģitāristam Valteram Sprūdžam ir atvēlēts laiciņš, kurā no basa klucīšiem sabubināt mazu celtnīti. Kaspara Grigaļa izsmalcinātā un daudzveidīgā bungu spēle ir viena no VERY COOL PEOPLE firmas zīmēm.
Titulskaņdarbs „CRUISING IN THE TROLLEY” jau ar pirmajām taktīm iesviež klausītājus grupai raksturīgajā priecīgajā noskaņā. Pārsteidza “SLOW & LOW” – vienīgā balāde ar minora blūza noskaņu, kura izteikti atšķiras no pārējiem grupas skaņdarbiem. Šķiet, tas varētu būt domāts kā cieņas apliecinājums kādam no Elvija iecienītajiem amerikāņu ģitārmonstriem. Kā albuma kulminācija jāuztver emocionāli spēcīgākās, spriedzes pilno „HOT SPOTS” un tai sekojošās „THREE VIRTUES” kompozīcijas. Noslēdzošais „akustiskais” blūza skaņdarbs „5TH FLOOR” 5 ceturtdaļās izklausījās pēc tāda kā viltīga joka, lai dejotājiem, kuri apskāvuši viens otru, jauktu soļus. Kā trūkumus var minēt dažu tēmu intonāciju un ritmikas savstarpējo līdzību. Tomēr albuma astoņi skaņdarbi ir tik ļoti bagāti ar muzikālo informāciju, ka tas uzreiz nav pamanāms. Es šo albumu izvirzītu Latvijas gada mūzikas ierakstu balvas nominācijai „Gada pozitīvākais ieraksts”, ja vien tāda eksistētu.

By Jazzmusic.lv (November 2012)

Mūzikas saule (June 2012)

Very Cool People uzstādītais uzdevums esot izklaidēt, tā viņi paziņo sava albuma beigās, lai arī ikvienam klausītājam tas bija skaidrs jau no pirmā skaņdarba šīs grupas otrajā ierakstā. Pietiekami izklaidējoši albumā, viņi noteikti vēl jo vairāk aizraujoši dzivajā izpildījumā, dzirkstošā koktēlī sajaucot fanku ar džezu un blūzu un pievienojot vēl kādas tikai pašiem vien zināmas garšvielas, bet atturoties no dziedāšanas, kas dažkārt patiešām var nenākt par labu. Ceru, ka Bandcamp vietnē publicēto ierakstu, kuru bez maksas var noklausīties ikviens, Very Cool People izdosies atrast arvien jaunus klausītājus. Kā jau minēju – pirmkārt šis ir lielisks fons kādai gumīgai ballītei birojā vai mājās. Taču, ja ieklausīsieties uzmanīgāk, novērtēsiet vēl dzudz muzikālu smalkumu, kas varbūt pirmajā klausīšanas reizē paslīdēja garām.

Dace Volfa – Izpildījums: 5/5 Baudījums: 3,5/5

Very Cool People darbojas Latvijā maz izkoptā stilā – džezfankā. Tas viņiem ļauj kruīzēt relaksētāk un pat ar trolejbusu. Ja nopietni, tad šis ir ļoti kvalitatīvs, apzināti dažu dienu sesijā tapis un līdz ar to ļoti vienoti skanošs ieraksts, kurā ik pa laikam ieskanas arī „taisnāks“ džezs. Tas albumu vienozīmīgi ierindo mājās klausāmo kategorijā, lai arī dzīvajā izpildījumā Very Cool People noteikti uzskatāma par lielisku ballīšgrupu vārda vislabākajā nozīmē. Albums ir pilnībā instrumentāls, kas ļauj to daļēji laist gar ausīm kā fona mūziku, vai arī tieši otrādi – iedziļināties vokāla netraucētos sīkumos un dažos skaņdarbos saklausīt, piemēram, vēl trīs ārpusgrupas pūtēju iespēles un saspēles. Tādu netrūkst, tomēr pietrūkst… dzīvīguma.

Kaspars Zaviļeiskis – Izpildījums: 5/5 Baudījums: 4/5

Mūzika bez vokāla ir labākais ceļš, lai tās izpildītāju pieres pasargātu no zīmoga ar uzrakstu „Ražots Latvijā“, kas uzspiests nebūt ne ar tiem labākajiem nodomiem, kaut šajā gadijumā mēs var lepoties, ka grupa Very Cool People ir no Latvijas. Pacilājoša ballīšu mūzika, kas noderēs gan mūzikas pazinējiem, kas novērtēs gados jauno puišu saspēli un profesionāli augstvērtīgo sniegumu, gan kā neuzbāzīgs fons jebkura saviesīga pasākuma ievadā. Grupas līderis un skaņdarbu autors ir ģitārists Elvijs Grafcovs, kurš, strikšķinot savu instrumentu vienatnē, nepanāktu šādu efektu bez bundzinieka, basģitārista, „hamondiski“ burbuļojošām ērģelēm un diviem saksafoniem. Roka neceļas šo mūziku apzīmogot arī ar neko neizsakošajiem un bezpersoniskajiem žanru apzīmējumiem jazz-funk­ vai fusion, kuras savai mūzikai kabina klāt simtiem grupu visā pasaulē. Very Cool People spēlē patiešām lielisku oriģinālmūziku un, atšķirībā no citiem līdzīga ceļa gājējiem, kuru albumu dizains bieži vien ir nekāds, noformē vāciņus(šis ir viņu otrais albums) ar gaumi un lielisku humora izjūtu.

Uldis Rudaks – Izpildījums: 5/5 Baudījums: 4/5

Mūzikas Saule (April 2009)

Lai nosauktu sevi par varen stilīgiem ļautiņiem, jābūt vai nu lieliskai humora izjūtai, vai arī milzu pašpārliecībai jau uz augstprātības robežas. Ka ar humora izjūtu Elvija Grafcovam un viņa plašajam draugu pulkam, kas kā grupas dalībnieki vai viesmūziķi piedalījušies ierakstā, viss kārtībā, liecina jau diska vāciņš. Noklausoties albumu, ar prieku jāsecina, ka šie puiši ir tiesīgi saukt sevi par Very Cool People,  pat ja viņi to būtu domājuši pilnā nopietnībā. Savulaik ko līdzīgu – pārsvarā instrumentālu un džezīgi dejojamu – radīja Time After Time, kuri bija  cool 90. gadu beigās. Tagad Very Cool People rāda, kādam jābūt stilīgam ansamblim 2009. gadā.

Dace Volfa (“Mūzikas Saule”) Izpildījums: 5 Baudījums: 4,5

zdzirdot teju vai intelektuālu flirtu starp džezu un hiphopu, pat vienaldzīgais saspicē ausis. Tāds pavērsiens ir patīkami negaidīts un pat ļoti oriģināls – ne tikai latviešu apritei, bet arī starptautiski, un tāpēc šoreiz varbūt nebūs objektīvi kurnēt par neadekvātiem tekstiem angļu valodā. Teksti, starp citu, īsi un trāpīgi. Turklāt Ozols šajā ziņā apzinās saturiskās vērtības, reiz pārtraucis anglisko izpildījumu grupā Fact un “pārtulkojis” hiphopu latviski. Kaut gan vokāla un repa kopumā šeit nav nemaz tik daudz, jo savukārt ietekmīgā džeza sintēze jeb sava veida fusion ir gana efektīga, lai uzsvērtu hiphopa muzikalitāti un ritmikas atbilstību improvizācijai. Poedevām vēl maskēts humoriņš stilā un akcentos šo pasākumu padara diezgan elegantu urbānajai mūzikai.

Jānis Stundiņš(mūzikas žurnālists) Izpildījums: 4 Baudījums: 3

Par labu gaumi un asprātību liecina jau albuma noformējums, kurā teikts aptuveni tā: nopērciet šo iepakojumu, kurā izmantots nedaudz līmes un prasmīgi izlietots pietiekams daudzums melnās tintes, ar apaļu plastamasas gabalu iekšā, un jūs iegūsiet šo mūziku par brīvu. Līdzās brīdinājums, ka dažas kompozīcijas var saturēt tekstus, jo savā būtībā ta ir jautrām balītēm piemērotas džezīgas instrumentālas mūzikas grupa, kuras līderis un mūzikas autors ir ģitārists Elvijs Grafcovs. Tomēr ģitārskaņas nebūt nedominē – grupai ir divi saksafoni un omulīgi Burbuļojošas ērģeles, daļā skaņdarbu spēlē divi bundzinieki. Kā pieaicinātie mākslinieki atsevišķos gabalos piedalās grupas “Laime pilnīga” dziedātājs Ervīns Ramiņš, reperi Madman, Ozols un Nātre, liekot vilkt paralēles ar deviņdesmito gadu Time After Time, tomēr mūzikas vienkāršības un labās humora izjūtas dēļ biežāk gribas piesaukt uz panku, nevis džeza saknēm izaugušo grupu “Sirke”, kas uzskatāma par pirmo Latvijas postroka vēstnesi. Patīkams atklājums, kam noteikti kā pieprasītam profesionāļu kolektīvam turpmākajos gados būs nozīmīga loma latviešu mūzikā.

Uldis Rudaks: Izpildījums: 4 Baudījums: 4

Fanks nav miris!

Very Cool People “Very Cool People” – FHM mēneša albums (August 2009)

Very Cool People, jauna pašmāju brigāde, iegriež grūvu debijas diskā!Šī jau atkal ir normāla štelle! Pirms gadiem desmit pašmāju tusētājiem pa pieri ieblieza Time After Time, pierādot: arī spēlējot vairāk vai mazāk instrumentālu fanku, var uztaisīt pārtiju, ka tik turies. Galvenais to darīt ar maksimālu atdevi – tā, lai neizpaliek viens kārtīgs grūvs(no vārda groove, ja kas). Tagad taimi jau kļuvuši par nopietniem vīriem, kuriem visvisādu blakusprojektu netrūkst, tādēļ vietā tika gaidīti nākamie. Mēģinājumi bija, bet nu.. Tomēr beidzot ir sagaidīti īstie! Lai kā divi no sešiem VCP darboņiem -Elvijs un Artūrs – FHM maija numurā mūzikas intervijā nevēlējās piekrist, ka viņus salīdzina ar TAT, mēs tomēr to darām, unn tas ir domāts kā kompliments. Var lauzt šķēpus par to, vai divos no deviņiem(ja neskaita ievadu) diska skaņdarbiem vajadzēja pieaicināt runasvīrus, taču pārējais atstāj diezgan konceptuālu instrumentālā džezfanka albuma iespaidu, un tas ir ļoti patīkami. Protams, sadarbība ar Ozolu VCP ir ātrāk pavilkusi popularitātes saulītē, taču izskatās, ka šiem džekiem pilnībā pietiek pašiem ar savu muzikālo šarmu. Ko tālāk? Spēlēt, spēlēt un spēlēt labās pārtijās. Mēs varam dot godavārdu, ka uz FHM Party šie džeki pilnīgi noteikti tiks uzaicināti spēlēt!

5/5 Very Cool People “Very Cool People” – FHM mēneša albums

INTERVIEWS

Elvijs Grafcovs stāsta par Very Cool People ģimeni

Pirms gada Very Cool People mūziķi aizsāka pasākuma ciklu Funkology. Grupas sastāvs tika palielināts trīs reizes. Aizvadījuši koncertiem bagātu gadu, tagad Very Cool People klausītājiem nodot Funkology CD formātā.

Grupas Very Cool People  pamatu veido ģitārists Elvijs Grafcovs, saksofonists Maris Jēkabsons, taustiņinstrumentālists Māris Vitkus, basģitārists Valters Sprūdžs un bundzinieks Andris Buiķis – katrs pats par sevi labi zināmi profesionāļi. Very Cool People  pazīstama kā instrumentālā grupa, iepriekš izdevuši divus orģinālmūzikas albumus.Trešais albums Funkology ir atšķirīgs. Albumā  iekļautas 15 kompozīcijas, ko savulaik radījušas tādas funk mūzikas žanra leģendas kā Parliament, Stīvijs Vanders (Stevie Wonder), The Meters, Tower of Power, Kērtiss Meifīlds (Curtis Mayfield) un Džeimss Brauns (James Brown). Par jauno albumu Funkology aprunājos ar Very Cool People dibinātāju un līderi Elviju Grafcovu.

Tagad Very Cool People sastāvā ir 15 cilvēki. Vai vari mūs  iepazīstināt?

Sākām pieci, tagad esam 15. Vispirms mums pievienojās pūšamo instrumentu sekcija – Oskars Ozoliņš, Laura Rozenberga un Kristaps Lubovs. Pianists Ritvars Garoza, kas iepriekšējā albumā aranžēja divus skaņdarbus, tagad arī oficiāli ir grupā. Un visbeidzot – seši fantastiski dziedātāji! Viņi visi katrs savā veidā jau iepriekš ir bijuši saistīti ar fankmūziku. Jānim Stībelim bija grupa Shake&Bake, Aija Vītoliņa bija grupas The Spirit Shadows dalībniece, Evelīnai Protektorei joprojām ir grupa Pieneņu vīns. Ar Oskaru Stolsi-Semerovu mēs ik pa trīs, četriem gadiem uztaisām kopdarbu.Dinara Rudan mūzikas akadēmijā ir beigusi operedziedāšanas nodaļu, tagad izpilda ritmisko mūziku. Oskara un Diānas duets ir fantastisks! Kristīni Prauliņu zinām jau sen, un tagad beidzot ir sanācis kopā saspēlēt!

Tad vēl Ralfs Eilands!

Ralfs Eilands, manuprāt, ir šobrīd Latvijā enerģētiskākais dziedātājs. Viennozīmīgi vislielākais šovmenis! Iepriekš nemaz nezinājām, ka viņš ir liels fankmūzikas piekritējs. Tad mēs viņu ik pa laikam sastapām kādā no mūsu koncertiem. Izrādās Ralfam ir liela vecu fankmūzikas ierakstu kolekcija. Uzstāties kopā ar Ralfu vienmēr ir interesanti, jo bieži vien turpat uz vietas dzimst jaunas idejas. Man liels prieks par šiem lieliskajiem vokālistiem, ar kuriem kopā katreiz mēs skanam savādāk, un, protams, arī par instrumentālistiem! Man ļoti patīk! Es vispār fanoju par mūziķiem, ar kuriem kopā spēlēju! Vasaru aizvadījām koncertos. Visi esam sadraudzējušies.  Uz skatuves nenotiek dalīšana, kurš ir lielāka, kurš mazāka zvaigzne. Mēs esam kā liela ģimene, un tā ir super sajūta!

Kā radās Funkology ideja?

Ideja dzima mājupceļā no Viļņas, kad abi ar Valteru Sprūdžu maldījāmies, apbraucot ceļa remontus. Runājām par mūziku un izdomājām  Funkology koncertu ciklu, kurš katru reizi ir veltīts kādam no vecajiem fanka māksliniekiem. Tad pagājuša gada septembrī Rimants Iržikevičs piedāvāja Pulkvedīorganizēt ikmēneša pasākumus. Un viss bija savā īstajā vietā! Tu mūziku nekad nepārstāj mācīties un trenēties. Gatavojot Funkology, citu autoru kompozīcijas mums bija jāadaptē tā, lai tās izpildot, skanējumā joprojām saglabātos Very Cool People un viesmāksliniekiem raksturīgais. Lai joprojām skanam paši pēc sevis!Lai sagatavotu Funkology sešu koncertu ciklu, noklausījāmies vismaz 600 dziesmas, atlasot 10 dziesmas no katra fanka mūziķa repertuāra. Albumā Funkology būs 15, mūsuprāt vislabākās.

Kā Tu nezinātājam izskaidrotu, kas ir fanks?

Fanks ir ballīte! Fankā var samiksēt pilnīgi visu – blūzu, džezu, roku un popu. Fankā var ļoti labi eksperimentēt. Fankmūzikas izcelsme ir meklējama soulmūzikā un R&B, tā kā mēs visi lielākoties esam džeza mūziķi, tāpēc Very Cool People fanka kokteilī ir arī laba deva džeza. Šis būs pirmais dzīvā ieraksta albums, pirmais ar tik lielu sastāvu, pirmais bez orģinālkompozīcijām.

Vai Funkology dzirdamās dziesmas principā ir tās, kas klausītājam būtu jāzina, sākot iepazīt fanku?

Jā, šāds ir Funkology mērķis. ASV fanka tradīciju ir ietekmējušas rasu sociālās problēmas, kas Latvijā nav aktuālas. Taču mums ir cita veida sociālās problēmas, kuras klausītāji var saklausīt arī fanka dziesmu tekstos. Džordžs Klintons, Stīvjs Vonders un Tower of Power – trīs no sešiem Funkology māksliniekiem vēl ir dzīvi un koncertējoši. Pārējos vairs nebūs iespējams koncertos dzirdēt.

Džordžs Klintons ir fanka dižgars, ietekmējis arī rokmūziku!

Džordžam Klintonam vairs nav fantastiskās frizūras, tagad viņš izskatās solīdi – žaketītē un hūtītē. Nesen iznāca viņa grāmata, un viņš joprojām dodas koncerttūres ar savu grupu. Ļoti gribētos, lai mūsu ceļi krustotos! Uztaisījām tribute koncertu Klintona vecajiem skaņdarbiem. Funkology to izpilda Evelīna Protektore, kas ir džeza vokāliste, bet, manuprāt, arī roka vokāliste. Es viņai visu laiku saku, tev jādzied roks!

Droši vien nākamais albums jums jau ir prātā?

Patiesībā nākamais albums bija paredzēts pirms Funkology. Mums jau ir gatavas instrumentālās kompozīcijas. Ir skaņdarbi, kas radušies Funkology laikā. Nākamais noteikti būs orģinālmūzikas albums. Vispirms mums ir iecerēti koncerti ar Funkology Latvijā. Tad novembrī mēs visi dosimies uz Igauniju, kur mūs pagājušajā gadā jau ļoti labi uzņēma, tostarp uzstāsimies fanka un džeza festivālā Tartu. Bet nākamā gada februārī esam iecerējuši uztaisīt vēl trīs Funkology koncertus veltītus Sly and the Family Stone, Prince un Kool and the Gang daiļradei. Gribētos vēl arī Earth and Fire, bet skatīsimies, vai pietiks spēka. Koncertus spēlējam ganVery Cool People pamatsastāvā, gan arī ar Funkology ģimeni. Lielākā daļa no mums ir pasniedzēji mūzikas vidusskolu džeza nodaļās. Jo vairāk dara, jo vairāk izdara! Nu, neguļam! Esmu atmetis gulēšanu!

30.09.2015 Aiga Leitholde Par Muziku