fbpx

Very Cool People ar īpašu programmu piedalīsies vasaras festivālos

Pašmāju viena no labākajām jazz funk grupām “Very Cool People” nolēmusi ar īpašu programmu piedalīties vasaras mūzikas festivālos. No rudens līdz pavasarim klubā “Pulkvedim neviens neraksta” tika realizēta koncertsērija “Funkology”, kas bija veltīta jazz funk mūzikas leģendu radītajai mūzikai un kurā piedalījās Ralfs Eilands, Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa, Evilena Protektore, Dinara Rudan, Oskars Stolse-Semerovs, Jānis Stībelis un vēl citi viesi.

Vasaras koncertprogrammā piedalīsies visi “Funkology” koncertsērijas viesi un gaidāma pamatīgafunk mūzikas ballīte brīvā dabā, kur ikvienam būs iespēja izdejoties pēc sirds patikas. Pati grupa uzsver lielisko iespēju uzstāties lielā sastāvā, kas bijis sapnis jau vairākus gadus. Programmā būs iekļauti labākie skaņdarbi no “Funkology” koncertsērijas.

Kā zināms, “Funkology Vol. 1” notika 20. septembrī un bija veltīts grupai “The Meters”, piedaloties vokālistei Kristīnei Prauliņai. “Funkology Vol. 2” norisinājās 23. oktobrī un bija veltījums Džordža Klintona (George Clinton) grupai “Parliament/Funkadelic”, piedaloties vokālistei Evilenai Protektorei. “Funkology Vol. 3” notika 20. novembrī un bija veltīts funk mūzikas karalim Džeimsam Braunam (James Brown), kura ādā iejutās grupas “PeR” vokālists Ralfs Eilands. “Funkology Vol. 4” norisinājās 22. janvārī un bija veltījums Stīvijam Vanderam (Stevie Wonder), piedaloties vokālistei Dinara Rudanun mutes harmoniku pavēlniekam, kā arī vokālistam, Oskaram Stolsem-Semerovam. “Funkology Vol. 5” notika 19. februārī un bija veltīts Kērtisam Meifīldam (Curtis Mayfield), piedaloties vokālistei Aijai Vītoliņai. Savukārt “Funkology Vol. 6” norisinājās 27. martā un bija veltīta grupai “Tower of Power”, piedaloties Jānim Stībelim.

Grupa “Very Cool People” ir: Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofons), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Valters Sprūdžs (basģitāra) un Andris Buiķis (bungas).

Photo by Raitis Valainis