fbpx

After more then two years VCP is going back to Liepaja to make some party there. See you all there.

Pēc divu gadu pārtrukuma VERY COOL PEOPLE atkal Liepājā!!!

19. Janvārī, sestdien 22:00 VCP uzstāsies Fontaine Palace(Liepājā).

Nesen nāca klajā grupas otrais albums “Cruising In The Trolley”, šis ir šim albumam veltīts atbalsta koncerts, tieši liepājniekiem Liepājā.

„Mums vienmēr ir ļoti paticis uzstāties Liepājā, koncertiem šajā pilsētā vienmēr ir bijis īpaši laba un pozitīva noskaņa. Domājam šis koncerts arī būs lielisks un ar nepacietību gaidam, kad varēsim sēsties un doties pa A9 šoseju uz Liepāju.“ Tā par gaidāmo koncertu grupa.

Jaunajā albumā iekļauti astoņi skaņdarbi, un tā kopējais garums pārsniedz 45 minūtes. „Cruising in the Trolley“ tika ierakstīts vienā ierakstu sesijā. Proti, VCP uz trim dienaktīm, no šī gada 18. līdz 20. aprīlim, pārvācās uz ierakstu studiju un metās jazz-funk noskaņās. Pirms albuma ieraksta grupa pusgadu aktīvi koncertēja, tādējādi attīstot savstarpējo saspēli un arī pārbaudot praksē albumā iekļaujamās kompozīcijas.

„Vēlējāmies visu albumu ierakstīt uzreiz, vienā ierakstu sesijā, jo lielākā daļa no mūsu iemīļotajiem mūzikas albumiem arī ir ierakstīti divās līdz piecās dienās. Mūsuprāt šādā veidā ļoti labi var just kopējo albuma skanējumu, un daudz labāk tiek iemūžināts konkrētais moments, kurā ansamblis atrodas,“ tā saka paši VCP.

Šajā albumā atšķirībā no iepriekšējā VCP vairākās kompozīcijās pieaicinājuši arī pūšamo sekciju, kuras sastāvā ir talantīgi un pieredzējuši mūziķi: Oskars Ozoliņš („Labvēlīgais tips“) – trompete, Nauris Strežs – trombons („Latvian Blues Band“) un Māris Jēkabsons („City Jazz Big Band“) – tenora saksofons. Pūšamās sekcijas aranžijas tika uzticētas grupas draugam un lieliskam pianistam Ritvaram Garozam („City Jazz Big Band“, „El Trio“).

Elvijs Grafcovs – guitar, Kārlis Vanags – sax, Māris Vitkus – organ, Valters Sprūdžs – bass, Kaspars Grigalis – drums.