fbpx

VCP & Andis Griva

2009. gada vasaras karstumā pa vidu starp koncertiem un ceļojumiem Very Cool People ar Andi Grīvu nolēma uzrakstīt kopēju dziesmu. Septembrī, pieaicinot Mixmeistaru AG ar sprakstošajām platēm, puiši ķērās pie darba un nu nāk klajā jaunais kopīgais singls “Skola”.

Jaunais singls “Skola” ir brīnišķīgi caurvijošs, kutelīgs, burbuļojošs un plūstošs dažādu muzikālo ideju un stilu sajaukums.

“Skola vakarā, jūra līdz ceļiem, pāragri saullēkti, pirmā pieredze visdažādākajās lietās. Mūzika: fantastiska, moderna, interesanta, ritmiska, pārsteidzoša, apbrīnojama, talantīga, lipīga un kvalitatīva, vokāls: precīzs, akurāts, tīrs, daudzbalsīgs vienu vārdu sakot izcils, teksts: pozitīvs, saistošs, divdomīgs, lakonisks un laikmetīgs, mikss un māsters: izsmalcināts, fascinējošs, neatkārtojams, pārliecinošs, iedvesma: no soul, funk, jazz, rock, hip-hop, alternative, noise, Indijas, Latvijas, Itālijas, Spānijas, Polijas, Lietuvas, Turcijas, Barselonas, Ņujorkas, Tokijas, Maskavas, Berlīnes, Kopenhāgenas, Londonas un vecās labās Rīgas,” jauno singlu raksturo Garciema vidusskolas skolēni.