fbpx

VCP 2910 at Space dog mazs

VERY COOL PEOPLE piedāvā sava koncerta apmeklētājiem izlemt pašiem cik maksāt par ieejas biļeti!

29. oktobrī jazz-funk grupa VERY COOL PEOPLE uzstāsies klubā Space Dog, vecrīgā. Ieejas biļetei uz šo apvienības koncertu nebūs noteikta ieejas maksa, puiši piedāvā koncerta apmeklētājiem pašiem izlemt, cik tiem škiet pieņemama ieejas biļetes cena.“Šāda veida prakse Pasaulē nav nekas jauns un mums ir interesanti uzzināt kā tas darbojās vai nedarbojās Latvijā. Kā arī gribētos uzzināt, cik šobrīd mūsu koncertu apmeklētājiem ir pieņemama maksa par ieejas biļeti uz koncertu“ tā par koncertu VCP.
Koncertā būs dzirdamas VCP jaunās kompozīcijas, kā arī šajā koncertā puišiem pievienosies Andis Grīva, ar kuru VCP šomēnes laida klajā jauno singlu SKOLA.
Šis būs pēdējais no grupas oktobra koncertiem, kuri bija kā atbalsts jaunajam singlam SKOLA un grupas jaunajai mājaslapai www.verycoolpeople.org.
Vajadzētu vēl pieminēt to, ka šis koncerts sāksies krietni agrāk, kā citi puišu koncerti, proti – 20:00. Lai koncertu var apmeklēt arī tie grupas mūzikas cienītāji, kuri parasti nevēlas doties uz vēliem naksts koncertiem Rīgas klubos.
Tiekamies ceturdien 20:00 klubā Space Dog!

Kad: Ceturdien, 29. Oktobrī, 20:00;
Kur: Space Dog(Vecpilsētas 19)
Durvis: 19:00;
Ieeja: PĒC PAŠU IESKATIEM.