fbpx

Very Cool People, turpina eksperimentēt un ierakstījuši jaunu singlu kopā ar blūza  dziedātāju un mutes ermoņikas spēlētāju Oskaru Stolse-Semerovu(Bite Blues Band).

Ar Oskaru puiši vēlējās uzspēlēt jau kādu laiku, taču apstākļu sakritības dēļ, pirmā reālā  sadarbība notika, vienā noVCP koncertiem 2010. gada martā, kad Oskars, uz skatuves,  pievienojās grupai uz vairākām dziesmām.  VCP:”Domājām, ka mutes ermoņikas skaņa un Oskara blūzīgais bals tembrs labi skanētu  kopā ar mūsu mūziku,kas arī pierādijās koncertā, kas mūsuprāt, izdevās lielisks…”. Tāpēc  grupa un Oskars ķērās pie darba un maija beigās devās studijā, lai ierakstītu kopīgu  dziesmu. “Būtībā mani vienmēr ir vilinājis viss jaunais un nezināmais-tā nu ir sanācis arī  ar VCP… Tāpa šā iemesla dēļ neatteicos kopā uzmuzicēt un arī ierakstītī kopīgu dziesmu”  skaidro Oskars.

Tā nu ir tapis jauns singls CAN AFFORD IT, kurš ir kā ironisks stāsts par mūziķi, kurš,   kā visiem zināms, ir turīgs cilvēks, kuram nekādā gadījumā nekas netrūks un visu ko vien  tas vēlās viņš var atļauties.

“Jo vairāk klausos,  jo vairāk man šī dziesma patīk. Kaut arī manas un VCP muzikālās  ievirzes ir diezgan dažādas – man šķiet – ir tapis HĪTS…” par dzismu Oskars. Ar šīs  sadarbības rezultātu puiši jūtās ļoti apmierināti, ” ceram, kad klausītājiem šis  eksperements patiks tikpat ļoti, cik mums patika tajā piedalīties”, VCP par CAN AFFORD  IT.