fbpx

funkology vol1VERY COOL PEOPLE un Kristīne Prauliņa veltījuma koncerts funk mūzikas leģendārajai grupai The Meters:

„Funkology vol.1 tribute to The Meters“ 

20. septembrī klubā Pulkvedim Neviens Neraksta (Peldu ielā 26, Rīga) jazz/funk apvienība VERY COOL PEOPLE uzstāsies kopā ar talantīgo dziedātāju un Riga jazz stage 2014 Grand Prix ieguvēju Kristīni Prauliņu. Šis koncerts būs veltīts leģendārajai funk mūzikas grupai The Meters, kurā Very Cool People un Kristīne Prauliņa izpildīs the Meters skaņdarbus.

Šis būs pirmais no koncertiem, pasākumu ciklā „Funkology“, kurš notiks katru mēnesi klubā „Pulkvedim neviens Neraksta“. Šajos koncertos uztāsies ansamblis Very Cool People un viesmākslinieki, katrs no šiem pasākumiem tiks veltīts kādai no funk mūzikas leģendām. Pirmais pasākums, jau 20. septembrī, tiks veltīts funk grupai „The Meters“, bet jau nākošajos koncertos būs VCP un viesu veltījumi funk mūzikas krustēvam James Brown, leģendārajam dziedātājam Prince, fantastiskajam komponistam un pianistam Steve Wonder, enerģētiskajiem „Tower of Power“, kā arī citiem. Kātrā no šiem koncertiem VCP būs dzirdami uztājoties ar labākajiem Latvijas dziedātājiem un instrumentālistiem.

„Esam ļoti saviļņoti un priecīgi par gaidāmo koncertu, jo beidzot koncertā varēsim uzspēlēt mūziku no vienas no ietekmīgākajām funk grupām „metriem“, no kuras arī paši esam ietekmējušis, kā arī uzstāsimies ar vienu no mums iemīļotākajām dziedātājām Latvijā – Kristīni Prauliņu“ par gaidāmo koncertu stāsta VCP.

FONKOLOGU VOL. 1

Very Cool People feat. Kristīne Prauliņa @ Pulkvedim Neviens Neraksta.

Elvijs Grafcovs – ģitāra, Māris Jēkabsons – sax, Ritvars Garoza – ērģeles, Valters Sprūdžs – bass; Andris Buiķis – bungas.

Un fantastiskā dziedātāja Kristīne Prauliņa – vokāls!!!

 

IEEJA: BRĪVA

STARTS: 23:00