fbpx

FUNKOLOGY vol2VERY COOL PEOPLE un Evilena Protektore veltījuma koncerts fanka mūzikas apvienībai  Funkadelic/Parliament:

„Funkology vol.2 tribute to Funkadelic/Parliament “ 

23. oktobrī klubā Pulkvedim Neviens Neraksta (Peldu ielā 26, Rīga) jazz/funk apvienība VERY COOL PEOPLE uzstāsies kopā ar fantastisko dziedātāju Evilenu Protektori no grupas Pieneņu Vīns. Šis koncerts būs veltīts 70to gadu fanka mūzikas leģendārajai grupai Funkadelic/Parliament, kurā Very Cool People un Evilena Protektore izpildīs Funkadelic skaņdarbus.

Šis jau būs otrais no koncertiem, pasākumu ciklā „Funkology“, kas notik katru mēnesi klubā „Pulkvedim neviens Neraksta“. Šajos koncertos uztājas ansamblis Very Cool People un viesmākslinieki, katrs no šiem pasākumiem ir veltīts kādai no funk mūzikas leģendām. Un šoreiz koncerts tiks veltīts Funkadelic/Parliament, kurā VCP un Evilena Protektore izpildīs dziesmas no Funkadelic repertuāra.

„Katram no šiem pasākumiem notiek nopietna gatavošanās – pirmkārt, klausamies neskaitāmus mākslinieku mūzikas ierakstus, skatamies video koncertierakstus, atlasam tieši tās kompozīcijas, kuras mums un viesim šķiet piemērotas, katram no koncertiem, otrkārt, mācīties atlasīto materiālu, rakstam notis, pēc ierakstiem mācamies katrs savas instrumentu partijas, treškārt, pārarandžējam izvēlētās dziesmas, lai tās labi skanētu kopā ar viesi. Gatavošanās notiek visa mēneša garumā, līdz ar to jau pēc pirmā Funkology koncerta nospēlēšans sākām gatavoties nākošajam.“ Radošo procesu skaidro VCP

Pirmais pasākums tika veltīts funk grupai „The Meters“, kur puiši muzicēja kopā ar dziedātāju Kristīni Prauliņu. Nākošajos koncertos būs dzirdami VCP un viesu veltījumi funk mūzikas krustēvam James Brown, leģendārajam dziedātājam Prince, fantastiskajam komponistam un pianistam Steve Wonder, enerģētiskajiem „Tower of Power“, kā arī citiem. Kātrā no šiem koncertiem VCP būs dzirdami uztājoties ar labākajiem Latvijas dziedātājiem un instrumentālistiem.

FONKOLOGU VOL. 2

Very Cool People feat. Evilena Protektore @ Pulkvedim Neviens Neraksta.

Elvijs Grafcovs – ģitāra, Māris Jēkabsons – sax, Māris Vitkus – ērģeles, Valters Sprūdžs – bass; Andris Buiķis – bungas.

Īpašais viesis Evilena Protektore – vokāls!!!

IEEJA: BRĪVA

STARTS: 21:00

Neliels ieskats iepriekšējā Fonkology Vol.1 ar Kristīni Prauliņu, kas bija veltijuma koncerts fanka grupai The Meters:

 

Koncertus atbalsta:

Radio_SWH_logo

Radio 777

tava_skana_white_328x155

draugiem_logo_h