fbpx

“Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu un Evilenu Protektori uzstāsies Valmieras koncertzālē

Biļetes: bilesuparadize

VCP_TMW-42

KONCERTS PĀRCELTS UZ 2017. GADA 11. MARTU!!!

IEGĀDĀTĀS BIĻETES BŪS DERĪGAS UZ MARTA KONCERTU VAI ARĪ TĀS IR IESPĒJAMS ATDOT KONCERTZĀLES VALMIERA KASĒ!!!

ĻOTI ATVAINOJAMIES PAR SAGĀDĀTAJĀM NEĒRTĪBĀM!!!!

22. oktobrī Valmieras koncertzālē notiks grupas “Very Cool People” (VCP) un dziedātāju Kristīnes Prauliņas un Evilenas Protektores koncerts. Tajā tiks spēlēti “The Meters”, Stevie Wonder, “Funkadelic” klasiskie skaņdarbi oriģinālos aranžējumos, kas veidoti tieši šim koncertam, kā arī jaunas oriģinālkompozīcijas.

VCP kopā ar Kristīni un Evilenu aktīvi koncertē kopā jau kopš 2014. gada rudens un paviesojušies ne tikai daudzviet Latvijā, bet arī kaimiņvalstīs Igaunijā un Lietuvā, kur arī uzņemti ļoti labi.

Kristīne Prauliņa kā soliste koncertē Latvijā un ārzemēs gan ar gospeļkori, gan dažādiem džeza, blūza un populārās mūzikas sastāviem. 2013. gadā uzvarējusi ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” vokālistu konkursā. Gadu vēlāk ieguvusi galveno balvu arī starptautiskajā džeza vokālistu konkursā “Riga Jazz Stage”. Kristīne piedalījusies vairākos Latvijas Radio bigbenda un Maestro Raimonda Paula koncertos un ierakstos. Sadarbība ar “Very Cool People” sākās “Funkology” koncertciklā, kur viņa izpildīja “The Meters” skaņdarbus. Kopš tā laika sadarbība aktīvi turpinās, kopā daudz koncertējot, rakstot oriģinālmūziku, aranžējot skaņdarbus un strādājot ierakstu studijā.

Evilena Protektore ir džeza dziedātāja no Latvijas, šobrīd studē džeza vokālu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļā un ir piedalījusies vairākos festivālos: “Pori Jazz” (Somija), “Limassol Jazz” (Kipra), “Live in Blue Bay” (Ukraina), kā arī konkursos: “Riga Jazz Stage” (Latvija), “Nõmme Jazz” (Igaunija), kur iegūta otrā vieta, un “Jazz Voices 2014” (Lietuva), kur iegūts “Grand Prix”. Evilena piedalījusies arī projekta “Jazz in Latvia” albuma ierakstā. Nesen viņa saņēma Nika Gothama (Nic Gotham) balvu par ieguldījumu Latvijas džeza mūzikā un džeza dzīvē. Kopš 2005. gada Evilena ir grupas “Pieneņu Vīns” vokāliste. Ar VCP viņa arī sāka sadarboties koncertciklā “Funkology”, izpildot fankmūzikas klasikas skaņdarbus oriģinālos aranžējumos.

“Very Cool People” ir viena no aktīvākajām un atraktīvākajām Latvijas fankmūzikas grupām, kas koncertē kopš 2007. gada. Grupa specializējusies jazz-funk, soul un funk stilos. VCP mērķauditorija nav tikai džeza cienītāji un mūziķi, bet arī cilvēki, kuriem iepriekš nav bijusi saskarsme ar jazz vai funk stiliem. Grupa cenšas sarežģītu un nopietnu mūziku padarīt viegli uztveramu un saprotamu ikvienam. VCP spēlē oriģinālmūziku, iekļaujot dažādus jazz, funk, hip-hop un soul mūzikas elementus. Grupa līdz šim laidusi klajā trīs albumus, kas visi tikuši nominēti Latvijas Mūzikas Ierakstu gada balvai: “Very Cool People” (2009), “Cruising in the Trolley” (2012) un “Funkology” (2015). Pēdējā ierakstā piedalās fantastiski viesmākslinieki: Kristīne Prauliņa, Evilena Protektore, Ralfs Eilands, Dinara Rudan, Oskars Stolse-Semerovs, Aija Vītoliņa un Jānis Stībelis. VCP koncertējuši daudzos festivālos, klubos un privātos pasākumos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Austrijā un Spānijā.