fbpx

vcp_vol6„Very Cool People“ kopā ar Jāni Stībeli izpildīs „Tower of Power“ skaņdarbus

27. martā „Funkology“ sērijas ietvaros notiks jau sestais pasākums – „Funkology Vol. 6“, kas būs veltījums leģendārajai Kalifornijas funk mūzikas grupai „Tower of Power“. Šoreiz grupa „Very Cool People“ (VCP) sadarbosies ar populāro soul mūzikas dziedātāju Jāni Stībeli.

Koncerts, kā jau ierasts, notiks klubā „Pulkvedim neviens neraksta“ (Peldu ielā 26, Vecrīgā) un tā sākums būs plkst. 23.00. Ieeja koncertā bez maksas.

„Šis mums būs vislielākais tehniskais pārbaudījums, gluži kā tehniskā ieskaite mūzikas skolā,“ par gaidāmo koncertu smejas paši VCP dalībnieki. Šis būs arī viens no lielākajiem VCP sastāviem „Funkology“ sērijā, jo nepieciešami papildspēki pūšamajai sekcijai, tāpēc pieaicināti vēl divi lieliski mūziķi – Oskars Ozoliņš (trompete) un Kristaps Ļubovs (saksofons). Tas viss kopā sola, kā saka pati grupa, baigāko ballīti!

„„Tower of Power“ mums visiem kādā periodā ir bijusi iemīļota grupa, tāpēc ļoti priecājamies, ka varēsim veltīt koncertu viņiem. Arī Jānim šī grupa ir tuva un viņš to ir daudz klausījies,“ piebilst VCP.

Šis būs pēdējais šīs sezonas koncerts „Funkology“ koncertu ciklā. Tam sekos lielkoncerts 30. aprīlī plkst. 19 TV24 studijā (Blaumaņa ielā 32, Rīgā), kurā piedalīsies visi dalībnieki no „Funkology“ koncertiem: Ralfs Eilands, Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa, Evilena Protektore, Dinara Rudan, Oskars Stolse-Semerovs un vēl vairāki pārsteiguma viesi.

Koncerts 30. aprīlī būs kā kopsavilkums sešu izglītojošu koncertu sērijai “Funkology”, kas notiek Vecrīgas klubā “Pulkvedim neviens neraksta” reizi mēnesī, sākot no 2014. gada septembra. Katrs koncerts veltīts kādai konkrētai jazz funk mūzikas leģendai, piemeklējot muzikāli atbilstošus pašmāju viesmāksliniekus.

Grupas “Very Cool People” pamatsastāvā darbojas: Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofons), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Valters Sprūdžs (basģitāra) un Kaspars Grigalis un Andris Buiķis (abi bungas).

VCP laiduši klajā divus studijas albumus: “Very Cool People” (2009) un “Cruising in the Trolley” (2012). 30. aprīlī iecerēto “Funkology” koncertsērijas kopsavilkuma koncertu arīdzan plānots ierakstīt un izdot albuma formātā.

 

“Funkology Vol. 1” notika 20. septembrī. Koncerts bija veltīts Ņūorleānas grupai “The Meters” un pasākumā piedalījās jaunā vokāliste Kristīne Prauliņa.

“Funkology Vol. 2” norisinājās 23. oktobrī un pasākums bija veltījums p-funk stila pamatlicēja Džordža Klintona (George Clinton) grupai “Parliament/Funkadelic”. Piedalījās vēl viena jaunā vokāliste un vairāku starptautisku džeza konkursu dalībniece Evilena Protektore.

“Funkology Vol. 3” notika 20. novembrī un koncerts bija veltīts funk mūzikas karalim Džeimsam Braunam (James Brown), kura ādā iejutās atraktīvais grupas “PeR” vokālists Ralfs Eilands.

“Funkology Vol. 4” norisinājās 22. janvārī. Tas bija veltījums ne mazāk leģendārajam Stīvijam Vanderam (Stevie Wonder) un koncertā bija pat divi viesi – bijusī grupas “re:public” vokāliste Dināra Rudāne, tagad grupas “Rock5” līdere ar skatuves vārdu Dinara Rudan, un mutes harmoniku pavēlnieks, arī vokālists Oskars Stolse-Semerovs, kurš muzicējis vairākās Latvijas blūza grupās, “Latvian Blues Band” ieskaitot, un tagad ir grupas “Elastic” dalībnieks.

Grupa “Very Cool People” ir: Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofons), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Valters Sprūdžs (basģitāra) un Andris Buiķis (bungas).

KONCERTU ATBALSTA:

Radio_SWH_logo

draugiem_logo_h

tava_skana_white_328x155