fbpx

Funkology Vol3VERY COOL PEOPLE un Ralfs Eilands veltīs koncertu fanka mūzikas krustēvam James Brown:

„Funkology vol.3 tribute to James Brown “

20. novembrī klubā Pulkvedim Neviens Neraksta (Peldu ielā 26, Rīga) jazz/funk grupa VERY COOL PEOPLE uzstāsies kopā ar talantīgo dziedātāju Ralfu Eilandu. Šis koncerts būs veltīts fanka mūzikas krustēvam un vienam no leģendārākajiem mūziķiem Džeimsam Braunam, koncertā Very Cool People un Ralfs Eilands izpildīs Džeimsa Brauna skaņdarbus.

Šis jau būs trešais no koncertiem, pasākumu ciklā „Funkology“, kas notiek katru mēnesi klubā „Pulkvedim neviens Neraksta“. Šajos koncertos uzstājas ansamblis Very Cool People un viesmākslinieki, katrs no šiem pasākumiem ir veltīts kādai no fanka mūzikas leģendām. Šoreiz koncerts tiks veltīts Džeimsam Braunam, kurā VCP un Ralfs Eilands izpildīs dziesmas no Džeimsa Brauna repertuāra.

„Šis būs īpašs koncerts, jo ar to arī noslēgsies šī gada Funkology koncertu cikls, nākošais koncerts būs tikai 2015. gada janvārī. Līdz ar to ar vēlējāmies to veltīt vienam no populārākajiem fanka mūzikas pārstāvjiem Džeimsam Braunam. Ar Ralfu jau iepriekš esam sadarbojušies un vienmēr mums kopā ir bijuši lieliski koncerti. Gan mēs gan Ralfs ir ļoti iespaidojušies no Brauna kunga mūzikas un šoreiz varēsim pirmo reizi veltīt visu koncertu tikai un vienīgi Džeimsam Braunam.“ Par gaidāmo koncertu VCP

„Katram no šiem pasākumiem notiek nopietna gatavošanās – pirmkārt, klausamies neskaitāmus mākslinieku mūzikas ierakstus, skatamies video koncertierakstus, atlasam tieši tās kompozīcijas, kuras mums un viesim šķiet piemērotas, katram no koncertiem, otrkārt, mācamies atlasīto materiālu, rakstam notis, pēc ierakstiem mācamies katrs sava instrumenta partijas, treškārt, pārarandžējam izvēlētās dziesmas, lai tās labi skanētu kopā ar viesi. Gatavošanās notiek visa mēneša garumā, līdz ar to jau pēc pirmā Funkology koncerta nospēlēšans sākām gatavoties nākošajam.“ Radošo procesu skaidro VCP

Pirmais „Funkology“ koncerts tika veltīts fanka grupai „The Meters“, kur puiši muzicēja kopā ar dziedātāju Kristīni Prauliņu. Otrais koncerts tika veltīts grupai Funkadelic(kuras līders bija Džordžs Klintons) šajā koncertā VCP muzicēja kopā ar dziedātāju Evilenu Protektori. Nākošajos koncertos būs dzirdami VCP un viesu veltījumi fanka leģendārajam dziedātājam Prince, fantastiskajam komponistam un pianistam Steve Wonder, enerģētiskajiem „Tower of Power“, kā arī citiem. Kātrā no šiem koncertiem VCP būs dzirdami uzstājoties ar labākajiem Latvijas dziedātājiem un instrumentālistiem.

FONKOLOGU VOL. 3

Very Cool People feat. Ralfs Eilands @ Pulkvedim Neviens Neraksta.

Elvijs Grafcovs – ģitāra, Māris Jēkabsons – sax, Oskars Ozoliņš – trumpet,  Māris Vitkus – ērģeles, Valters Sprūdžs – bass; Andris Buiķis – bungas.

Īpašais viesis: Ralfs Eilands – vokāls!!!

IEEJA: BRĪVA

STARTS: 21:00

Ieskats Funkology Vol. 1 tribute to the Meters ar Kristīni Prauliņu:

Ralfs Eilands – James Brown:

http://www.youtube.com/watch?v=30AkISJJ0qw

Pasākumu atbalsta:
tava_skana_white_328x155draugiem_logo_h
Radio_SWH_logo