fbpx

vcp_vol4FONKOLOGU VOL. 4 tribute to Stevie Wonder Very Cool People feat. Dināra Rudan & Oskars Stolse-Semerovs @ Pulkvedim Neviens Neraksta.

22. janvārī klubā Pulkvedim Neviens Neraksta (Peldu ielā 26, Rīga) jazz/funk apvienība VERY COOL PEOPLE uzstāsies kopā ar lielisko dziedātāju Dinara Rudan un mutes harmonikas virtuozu un fantastisko blūza dziedātāju Oskaru Stolse-Semerovu. Šis koncerts būs veltīts izcilajam pianistam un dziedātājam Stīvijam Vonderam. Koncertā Very Cool People, Dinara Rudan un Oskars Stolse-Semerovs izpildīs Stevie Wonder skaņdarbus.

Šis jau būs ceturtais no koncertiem, pasākumu ciklā „Funkology“, kas notiek katru mēnesi klubā „Pulkvedim neviens Neraksta“. Šajos koncertos uzstājas ansamblis Very Cool People un viesmākslinieki, katrs no šiem pasākumiem ir veltīts kādai no fanka mūzikas leģendām. Šoreiz koncerts tiks veltīts Stīvijam Vonderam.

„Katram no šiem pasākumiem notiek nopietna gatavošanās – pirmkārt, klausamies neskaitāmus mākslinieku mūzikas ierakstus, skatamies video koncertierakstus, atlasam tieši tās kompozīcijas, kuras mums un viesim šķiet piemērotas, katram no koncertiem, otrkārt, mācamies atlasīto materiālu, rakstam notis, pēc ierakstiem mācamies katrs sava instrumenta partijas, treškārt, pārarandžējam izvēlētās dziesmas, lai tās labi skanētu kopā ar viesi. Gatavošanās notiek visa mēneša garumā, līdz ar to jau pēc viena Funkology koncerta nospēlēšans sākām gatavoties nākošajam.“ Radošo procesu skaidro VCP

Pirmais „Funkology“ koncerts tika veltīts fanka grupai „The Meters“, kur puiši muzicēja kopā ar dziedātāju Kristīni Prauliņu. Otrais koncerts tika veltīts grupai Funkadelic(kuras līders bija Džordžs Klintons) šajā koncertā VCP muzicēja kopā ar dziedātāju Evilenu Protektori. Trešais koncerts tika veltīts Džeimsam Braunam, kurā VCP un Ralfs Eilands izpildīja dziesmas no Džeimsa Brauna repertuāra. Nākošajos koncertos būs dzirdami VCP un viesu veltījumi fanka leģendārajam dziedātājam Prince, enerģētiskajiem „Tower of Power“, kā arī citiem. Kātrā no šiem koncertiem VCP būs dzirdami uzstājoties ar labākajiem Latvijas dziedātājiem un instrumentālistiem.

FONKOLOGU VOL. 4

Very Cool People feat. Dinara Rudan & Oskars Stolse-Semerovs @ Pulkvedim Neviens Neraksta.

Elvijs Grafcovs – ģitāra, Toms Rudzinskis – sax, Māris Vitkus – ērģeles, Valters Sprūdžs – bass; Andris Buiķis – bungas.

Īpašaie viesi: Dinara Rudan – vokāls un Oskars Stolse-Semerovs – harmonikas un vokāls!!!

IEEJA: BRĪVA; STARTS: 21:00

Ieskats iepriekšējās Funkology:

Funkology Vol 3 tribute to James Brown feat. Ralfs Eilands:

Funkology Vol 2 tribute to Funkadelic feat. Evilena Protektore:

Funkology Vol 1 tribute to The Meters feat. Kristīne Prauliņa:

 

Koncertus atbalsta:
Radio_SWH_logo
draugiem_logo_htava_skana_white_328x155