fbpx

vcp_a3_vol5“Funkology Vol. 5” notiks ceturdien,19. februārī, būs veltīts Kērtisam Meifīldam (Curtis Mayfield) un tajā piedalīsies šarmantā vokāliste Aija Vītoliņa. Koncerts kā vienmēr notiks klubā Pulkvedim Neviens Neraksta (Peldu ielā 26, Rīga) un koncerta sākums 21:00, kā vienmēr ieeja koncertā būs bezmaksas.

Par izglītojoši izklaidējošo koncertsēriju allaž smaidīgais VCP līderis Elvijs Grafcovs saka, ka tas visam sastāvam ir kā īsts eksāmens, kuru nokārtot ir milzu prieks. Ja vēl no tā ko iemācās kāds mūzikas cienītājs un kļūst par jazz funk stila fanu, tad mērķis uzskatāms par sasniegtu pilnībā.

“Funkology Vol. 1” notika 20. septembrī. Koncerts bija veltīts Ņūorleānas grupai “The Meters” un pasākumā piedalījās jaunā vokāliste Kristīne Prauliņa.

“Funkology Vol. 2” norisinājās 23. oktobrī un pasākums bija veltījums p-funk stila pamatlicēja Džordža Klintona (George Clinton) grupai “Parliament/Funkadelic”. Piedalījās vēl viena jaunā vokāliste un vairāku starptautisku džeza konkursu dalībniece Evilena Protektore.

“Funkology Vol. 3” notika 20. novembrī un koncerts bija veltīts funk mūzikas karalim Džeimsam Braunam (James Brown), kura ādā iejutās atraktīvais grupas “PeR” vokālists Ralfs Eilands.

Decembra mēnesis tika izlaists Ziemassvētku ballīšu dēļ, tāpēc “Funkology Vol. 4” norisinājās 22. janvārī. Tas bija veltījums ne mazāk leģendārajam Stīvijam Vanderam (Stevie Wonder) un koncertā bija pat divi viesi – bijusī grupas “re:public” vokāliste Dināra Rudāne, tagad grupas “Rock5” līdere ar skatuves vārdu Dinara Rudan, un mutes harmoniku pavēlnieks, arī vokālists Oskars Stolse-Semerovs, kurš muzicējis vairākās Latvijas blūza grupās, “Latvian Blues Band” ieskaitot, un tagad ir grupas “Elastic” dalībnieks.

Grupa “Very Cool People” ir: Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofons), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Valters Sprūdžs (basģitāra) un Andris Buiķis (bungas).

KONCERTU ATBALSTA:

draugiem_logo_h

Radio_SWH_logo

tava_skana_white_328x155