fbpx

Šogad būs 6 gadi kopš SNIEGAVĪRA EKSPRESIS priecē visus Ziemassvētku koncertu cienītājus un klausītājus. 25.Decembrī Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa un grupa “Very Cool People”, aicina uz Mūzikas namu DAILE, lai svinētu Pirmos Ziemassvētkus jaukā noskaņā. 

 “SNIEGAVĪRA EKSPRESIS” ir viens no līksmākajiem Ziemassvētku  koncertiem. Dziedāt līdz un sagaidīt vakaru pacilātā noskaņojumā ielūdz Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa un grupa “Very Cool People”. 

Koncertā būs iespēja baudīt mūziķu vokālos un instrumentālos talantus, taču vēl vairāk – dziedāt līdz, līksmot un emocionāli sildīties vienam pie otra. Programmā iekļautas kompozīcijas, kas vieno un uzmundrina cilvēkus visā pasaulē: “Zvaniņš skan”,  “Jingle bells rock”, “Santa Claus is coming to town” un citas. Izpildot mums tik nozīmīgās dziesmas kā “Klusa nakts”, neiztrūkstoši tiks šķetināts stāsts par mūsu sapņiem, ilgām un iekšējo – noslēpumaino pasauli.

Svētku programma apzināti veidota, lai iepriecinātu draugus, radot patīkamu atmosfēru kopā būšanai un “iesildītos” pirms vakara priecīgajiem notikumiem, kas gaidāmi katrā mājā pie Ziemassvētku eglītes.