fbpx

17. novembrī klubā “Omas Briljants”(Rīga, Audēju ielā 7) grupa Very Cool People uzstāsies kopā ar blūzmeni Oskaru Stolsi-Semerovu un budzinieku Arti Orubu.

Ar šo pasākumu aizsākam jaunu, ikmēneša pasākumu klubā “Omas Briljants”, kurā uzstāsies VERY COOL PEOPLE + katru mēnesi kāds viesmākslinieks(dziedātājs vai instrumentālists). Katrā no šiem koncertiem tiks gatvaota speciāla muzikāla programma, kur būs dzirdamas jaunas kompozicijas un jau dzirdētas pavisam citā skanējumā, sapludinot VCP un ielūgto viesu muziku jaunā, vēl nedzirdētā muzikālā piedzīvojumā.

Šajā pirmajā koncertā koncertā 17. novembrī VCP uzstāsies kopā ar blūza dziedātāju un blūmīzera virtuozu Oskars Stolse Semerovs(Bite Blues Band) un bundzinieku Arti Orubu. Ar Oskaru puišiem jau ir bijusi sadarbība – 2010. gadā, izdodot kopēju singlu –  „Can Afford it“. Šo singlu bez maksas var lejuplādēt:

http://verycoolpeople.bandcamp.com/track/can-afford-it

„Šī mums ir fantastiska iespēja sagatavot visneiedomājamākās kombinācijas ar viesmāksliniekiem un radīt lielisku ikmēneša ballīti, kura ceram kļūs par lielisku tradīciju Rīgas mūzikas dzīvē.“ Tā par gaidāmo koncertu VCP.

Vēlamies šo pasākumu pieejamu jebkuram klausītājam, līdz ar to, ieeja šajā pasākumā būs bezmaksas.

Oskars Stolse-Semerovs – vocal, harp;
Elvijs Grafcovs – guitar;
Māris Jēkabsons – sax;
Māris Vitkus – organ, synth;
Valters Sprūdžs – bass;
Artis Orubs – drums.

Te nelies ieskats līdzīgā koncertā, kas notika pagājušās vasaras sākumā ar trompetistu no Berlīnes Christoph Titz: