fbpx

Jauna koncetprogramma – VERY COOL PEOPLE un Paula Saija 2023

“Very Cool People” ir populārākā latviešu jazz-funk grupa. Kopā ar šarmanto dziedātāju Paulu Saiju radīta jauna, ar līdzdziedamām melodijām un skatuvisko enerģiju piepildīta dziesmu programma, kas pēcāk tiks izdota arī albuma formātā.

Par radio hitu jau kļuvusi dziesma “Viens otram pretī”, kurai radīts arī amizants lirikas video, bet visa jaunā programma līdz briljantīgam mirdzumam pieslīpēta nesenos koncertos gan Latvijā, gan Lietuvā, Čehijā, Slovākijā un Vācijā. 

Koncertprogrammas dziesmu autori ir paši grupas “Very Cool People” dalībnieki – Elvijs Grafcovs, Māris Jēkabsons, Kristaps Lubovs, Andris Buiķis un Māris Vitkus. Teksti pašiem programmas izpildītājiem, kā arī pieaicinātajiem autoriem tapuši gan angļu, gan latviešu valodā.

Ar dziedātāju Paulu Saiju grupa sadarbojas kopš 2018. gada, kad viņa “Very Cool People” koncertos piedalījās dažās no dziesmām, vēl studējot džeza vokālu Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā. 2019., 2020. un 2021. gadā Paula devās līdzi grupai arī uz starptautiskajiem festivāliem “Klaipeda Castle Jazz” (Lietuva), “Šiauliai Jazz” (Lietuva), “Augustibluus” (Igaunija), “Rīgas Ritmi” (Latvija) un vēl citiem.

“Tagad ar Paulu esam uzsākuši pavisam nopietnu sadarbību, jo viņa ir kļuvusi par spēcīgu dziedātāju ar savu, oriģinālu balsi, tādēļ mums ir liels prieks par jauno oriģinālmūzikas koncertprogrammu,” piebilst Elvijs.

“Very Cool People” aktuālajā sastāvā darbojas Paula Saija (vokāls), Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (tenora saksofons), Kristaps Lubovs (baritona saksofons), Laura Rozenberga (trombons), Oskars Ozoliņš (trompete), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Jānis Olekšs (basģitāra), Andris Buiķis (bungas), kā arī grupai tieši šai progrmmai pieaicināti papildspēki – Andris Kauliņš (sintizatori), Kitija Blūma (bekvokāls), Una Daniela Aizgale (bekvokāls)

VIDEO

Iepriekš neizdoti un nepublicēti video no dzīvām uzstāšanām